See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego
Interne Kennung: ZP/12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że wyznaczając termin składania ofert korzysta z regulacji art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP. Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia ze względu na konieczność wymiany przestarzałego sprzętu i oprogramowania celem zapewnienia ciągłości realizacji zadań Instytutu, w tym m.in. projektów badawczych, a publikacja postępowania następuje w terminie, który uniemożliwia zastosowanie standardowych terminów składania ofert. Jednocześnie w ocenie Zamawiającego nie istnieje ryzyko zmniejszenia konkurencyjności w związku ze skróceniem terminu składania ofert, ponieważ dokumentacja postępowania będzie publicznie dostępna zgodnie z zasadami określonymi dla trybu przetargu nieograniczonego, a ponadto Zamawiający nie postawił warunków udziału w postępowaniu oraz nie żąda od Wykonawców przedstawienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, a także stosuje odwróconą kolejność oceny ofert, co minimalizuje ilość dokumentów niezbędnych do złożenia przez Wykonawcę wraz z ofertą i ułatwia oraz przyspiesza jej złożenie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 30213500 Taschencomputer, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwer fizyczny – szt. 2
Beschreibung: Serwer fizyczny – szt. 2
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0002
Titel: Macierz – szt. 1
Beschreibung: Macierz – szt. 1
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Switch 48 port + oprzyrządowanie – szt. 2
Beschreibung: Switch 48 port + oprzyrządowanie – szt. 2
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket
Los: LOT-0004
Titel: Switch 16 port + oprzyrządowanie – szt. 2
Beschreibung: Switch 16 port + oprzyrządowanie – szt. 2
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Switch 24 port + oprzyrządowanie – szt. 2
Beschreibung: Switch 24 port + oprzyrządowanie – szt. 2
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Bezprzewodowy punkt dostępowy + oprzyrządowanie – szt. 20
Beschreibung: Bezprzewodowy punkt dostępowy + oprzyrządowanie – szt. 20
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Los: LOT-0007
Titel: Oprogramowanie zarządzające – 20 licencji
Beschreibung: Oprogramowanie zarządzające – 20 licencji
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: SQL Serwer 2022 lub równoważny – szt. 2
Beschreibung: SQL Serwer 2022 lub równoważny – szt. 2
Interne Kennung: Część VIII
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Los: LOT-0009
Titel: MiniPC – szt. 6
Beschreibung: MiniPC – szt. 6
Interne Kennung: Część IX
Haupteinstufung (cpv): 30213500 Taschencomputer
Los: LOT-0010
Titel: Monitory “A” – szt. 20
Beschreibung: Monitory “A” – szt. 20
Interne Kennung: Część X
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0011
Titel: Monitory Z3 – szt. 6
Beschreibung: Monitory Z3 – szt. 6
Interne Kennung: Część XI
Los: LOT-0012
Titel: Monitory Z4 – szt. 6
Beschreibung: Monitory Z4 – szt. 6
Interne Kennung: Część XII