See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przechowywanie na parkingu strzeżonym pojazdów usuniętych z dróg na podstawie ustawy Prawo o ruchu drogowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przechowywanie na parkingu strzeżonym pojazdów usuniętych z dróg na podstawie ustawy Prawo o ruchu drogowym. Przedmiot zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia” 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres prac określonych w pkt 1 załącznika do swz pn „Opis przedmiotu zamówienia”, 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami.
Vorherige Bekanntmachung: 476129-2026
Interne Kennung: WZP.271.7.2026.E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przechowywanie na parkingu strzeżonym pojazdów usuniętych z dróg na podstawie ustawy Prawo o ruchu drogowym. Przedmiot zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia” 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres prac określonych w pkt 1 załącznika do swz pn „Opis przedmiotu zamówienia”, 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia: Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 uPzp. 4. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r., jednak nie dłużej niż do dnia wypłaty całości wynagrodzenia wskazanego w § 7 ust. 2 umowy.