60503-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 09 z Z/I Dylów A /2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 09 z Z/I Dylów A /2025
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszej umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 09. 2.Szacunkowa ilość do odbioru i zagospodarowania to 2 500 Mg przez okres 12 miesięcy. 3.Odpady będące przedmiotem niniejszej umowy zostaną odebrane, a następnie zagospodarowane na terenie zakładu wskazanego przez Wykonawcę w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4.W ramach przedmiotu umowy zakłada się szacunkowe ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania z podziałem na następujące zadania: zadanie nr 1: Z/I Dylów A, gm. Pajęczno - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 1 200 Mg, zadanie nr 2: Z/I Dylów A, gm. Pajęczno - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 1 300 Mg 5.Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Zakładu/Instalacji (dalej: Z/I) w Dylowie A, gm. Pajęczno. 6.Ze względu na trudną do przewidzenia ilość odpadów, szacunkowa ilość określona w ust. 4 może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości odpadów w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych ilości odpadów do odbioru w okresie trwania umowy. 7.Do wykonania usługi będącej przedmiotem zamówienia Wykonawca użyje środków transportu na swój koszt. 8.Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. 9.Wykonawca zapewni nadzór nad czynnościami załadunkowymi oraz zobowiązany jest zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Wykonawca zobowiązuje się do transportu odpadów do miejsca docelowego nie powodując zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przekroczenia dopuszczalnej masy pojazdów lub przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi. 10.Wagi zainstalowane w Z/I zarządzanych przez Zamawiającego posiadają aktualne Świadectwo Legalizacji. 11.Odbiór odpadów odbywać się będzie na podstawie zgłoszenia odbioru wysłanego przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza realizację zgłoszeń poprzez e-mail, fax bądź telefonicznie. Po otrzymaniu zgłoszenia, Wykonawca dokonuje awizacji odbioru odpadu. Awizacja odbioru powinna zawierać informacje dotyczące docelowej instalacji, do której trafią odpady, nr Miejsca Prowadzenia Działalności (MPD), nazwę, nr BDO i dane podmiotu transportującego, datę odbioru, nr rejestracyjny pojazdu oraz imię i nazwisko kierowcy lub ewentualnie inne dane, konieczne do prawidłowego prowadzenia ewidencji odpadów, w tym wystawiania i potwierdzania Kart Przekazania Odpadów w systemie BDO. 12.W przypadku uzyskania nowych decyzji/pozwoleń w trakcie realizacji umowy Wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia Zamawiającemu kopii decyzji udzielającej zezwolenia na zagospodarowanie/przetwarzanie odpadów, niezwłocznie po jej otrzymaniu nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania decyzji zmienionej. Dotyczy to również decyzji ewentualnych podwykonawców. 13.W przypadku utraty przez Wykonawcę niezbędnych dla prowadzenia działalności gospodarczej zezwoleń, pozwoleń, koncesji lub innych decyzji administracyjnych, niezwłocznie powiadomi on Zamawiającego, który w takiej sytuacji ma prawo rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym. 14.Odpad 19 12 09 jest wytwarzany z selektywnie zebranych odpadów z grupy 20 (głównym strumieniem są selektywnie zebrane popioły z gospodarstw domowych). 15.Usługa będzie świadczona zgodnie z nw. przepisami: a.ustawa z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach; b.ustawa z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo Ochrony Środowiska; c.oraz innych ustaw i przepisów mających zastosowanie do przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Z/I Dylów A, gm. Pajęczno
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszej umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 09. 2.Szacunkowa ilość do odbioru i zagospodarowania to 1 200 Mg przez okres 12 miesięcy. 3.Odpady będące przedmiotem niniejszej umowy zostaną odebrane, a następnie zagospodarowane na terenie zakładu wskazanego przez Wykonawcę w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4.W ramach przedmiotu umowy zakłada się szacunkowe ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania z podziałem na następujące zadania: zadanie nr 1: Z/I Dylów A, gm. Pajęczno - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 1 200 Mg, 5.Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Zakładu/Instalacji (dalej: Z/I) w Dylowie A, gm. Pajęczno. 6.Ze względu na trudną do przewidzenia ilość odpadów, szacunkowa ilość określona w ust. 4 może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości odpadów w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych ilości odpadów do odbioru w okresie trwania umowy. 7.Do wykonania usługi będącej przedmiotem zamówienia Wykonawca użyje środków transportu na swój koszt. 8.Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. 9.Wykonawca zapewni nadzór nad czynnościami załadunkowymi oraz zobowiązany jest zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Wykonawca zobowiązuje się do transportu odpadów do miejsca docelowego nie powodując zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przekroczenia dopuszczalnej masy pojazdów lub przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi. 10.Wagi zainstalowane w Z/I zarządzanych przez Zamawiającego posiadają aktualne Świadectwo Legalizacji. 11.Odbiór odpadów odbywać się będzie na podstawie zgłoszenia odbioru wysłanego przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza realizację zgłoszeń poprzez e-mail, fax bądź telefonicznie. Po otrzymaniu zgłoszenia, Wykonawca dokonuje awizacji odbioru odpadu. Awizacja odbioru powinna zawierać informacje dotyczące docelowej instalacji, do której trafią odpady, nr Miejsca Prowadzenia Działalności (MPD), nazwę, nr BDO i dane podmiotu transportującego, datę odbioru, nr rejestracyjny pojazdu oraz imię i nazwisko kierowcy lub ewentualnie inne dane, konieczne do prawidłowego prowadzenia ewidencji odpadów, w tym wystawiania i potwierdzania Kart Przekazania Odpadów w systemie BDO. 12.W przypadku uzyskania nowych decyzji/pozwoleń w trakcie realizacji umowy Wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia Zamawiającemu kopii decyzji udzielającej zezwolenia na zagospodarowanie/przetwarzanie odpadów, niezwłocznie po jej otrzymaniu nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania decyzji zmienionej. Dotyczy to również decyzji ewentualnych podwykonawców. 13.W przypadku utraty przez Wykonawcę niezbędnych dla prowadzenia działalności gospodarczej zezwoleń, pozwoleń, koncesji lub innych decyzji administracyjnych, niezwłocznie powiadomi on Zamawiającego, który w takiej sytuacji ma prawo rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym. 14.Odpad 19 12 09 jest wytwarzany z selektywnie zebranych odpadów z grupy 20 (głównym strumieniem są selektywnie zebrane popioły z gospodarstw domowych). 15.Usługa będzie świadczona zgodnie z nw. przepisami: a.ustawa z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach; b.ustawa z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo Ochrony Środowiska; c.oraz innych ustaw i przepisów mających zastosowanie do przedmiotu zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Z/I Dylów A, gm. Pajęczno
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszej umowy jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 09. 2.Szacunkowa ilość do odbioru i zagospodarowania to 1 300 Mg przez okres 12 miesięcy. 3.Odpady będące przedmiotem niniejszej umowy zostaną odebrane, a następnie zagospodarowane na terenie zakładu wskazanego przez Wykonawcę w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4.W ramach przedmiotu umowy zakłada się szacunkowe ilości odpadów do odbioru i zagospodarowania z podziałem na następujące zadania: zadanie nr 1: Z/I Dylów A, gm. Pajęczno - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy 1 300 Mg, 5.Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Zakładu/Instalacji (dalej: Z/I) w Dylowie A, gm. Pajęczno. 6.Ze względu na trudną do przewidzenia ilość odpadów, szacunkowa ilość określona w ust. 4 może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości odpadów w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych ilości odpadów do odbioru w okresie trwania umowy. 7.Do wykonania usługi będącej przedmiotem zamówienia Wykonawca użyje środków transportu na swój koszt. 8.Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. 9.Wykonawca zapewni nadzór nad czynnościami załadunkowymi oraz zobowiązany jest zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku podczas transportu. Wykonawca zobowiązuje się do transportu odpadów do miejsca docelowego nie powodując zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, przekroczenia dopuszczalnej masy pojazdów lub przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi. 10.Wagi zainstalowane w Z/I zarządzanych przez Zamawiającego posiadają aktualne Świadectwo Legalizacji. 11.Odbiór odpadów odbywać się będzie na podstawie zgłoszenia odbioru wysłanego przez Zamawiającego do Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza realizację zgłoszeń poprzez e-mail, fax bądź telefonicznie. Po otrzymaniu zgłoszenia, Wykonawca dokonuje awizacji odbioru odpadu. Awizacja odbioru powinna zawierać informacje dotyczące docelowej instalacji, do której trafią odpady, nr Miejsca Prowadzenia Działalności (MPD), nazwę, nr BDO i dane podmiotu transportującego, datę odbioru, nr rejestracyjny pojazdu oraz imię i nazwisko kierowcy lub ewentualnie inne dane, konieczne do prawidłowego prowadzenia ewidencji odpadów, w tym wystawiania i potwierdzania Kart Przekazania Odpadów w systemie BDO. 12.W przypadku uzyskania nowych decyzji/pozwoleń w trakcie realizacji umowy Wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia Zamawiającemu kopii decyzji udzielającej zezwolenia na zagospodarowanie/przetwarzanie odpadów, niezwłocznie po jej otrzymaniu nie później niż w terminie 7 dni od dnia otrzymania decyzji zmienionej. Dotyczy to również decyzji ewentualnych podwykonawców. 13.W przypadku utraty przez Wykonawcę niezbędnych dla prowadzenia działalności gospodarczej zezwoleń, pozwoleń, koncesji lub innych decyzji administracyjnych, niezwłocznie powiadomi on Zamawiającego, który w takiej sytuacji ma prawo rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym. 14.Odpad 19 12 09 jest wytwarzany z selektywnie zebranych odpadów z grupy 20 (głównym strumieniem są selektywnie zebrane popioły z gospodarstw domowych). 15.Usługa będzie świadczona zgodnie z nw. przepisami: a.ustawa z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach; b.ustawa z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo Ochrony Środowiska; c.oraz innych ustaw i przepisów mających zastosowanie do przedmiotu zamówienia.