2. Verfahren
Verfahren
Titel: Open House Wmo-zorg, huishoudelijke ondersteuning en begeleiding jeugd voor gem. Nissewaard per 1-1-2026
Beschreibung: In de basisovereenkomst Wmo-Jeugd2026 worden afspraken tussen gemeente en aanbieder gemaakt over de randvoorwaarden waaraan een aanbieder moet voldoen om in Nissewaard ondersteuning te leveren onder de jeugdwet en/of Wet maatschappelijke ondersteuning vanaf 1 januari 2026. De basisovereenkomst wordt aangevuld met één of meer uitvoeringsovereenkomsten. Alleen partijen die zowel de basisovereenkomst als één of meer uitvoeringsovereenkomsten en de verwerkersovereenkomst hebben ondertekend mogen vanaf 1 januari 2026 in Nissewaard ondersteuning leveren. De getekende basisovereenkomsten, alsmede rechtsgeldig ondertekende UEA (bijlage II), en akkoordverklaring (bijlage III) en andere gevraagde informatie conform de checklist dienen te worden ingediend via TenderNed. >€ 750.000,-
Interne Kennung: 10620, v/h CZINK18-09-022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Open House - Toetreding 2x jaarlijks (1 februari en 1 september) De gemeente heeft twee keer per jaar een openstelling voor nieuwe toetreders. De openstellingsmomenten voor toetreding zijn jaarlijks 1 februari en 1 september. Aanvragen die na een openstellingsmoment worden ontvangen, worden in behandeling genomen tijdens het eerstvolgende openstellingsmoment.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jeugdhulp
Beschreibung: Jeugdhulp
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.
Los: LOT-0002
Titel: Wet Maatschappelijke Ondersteuning
Beschreibung: WMO
Interne Kennung: 2