605044-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługa w zakresie odbioru i wywozu odpadów stałych komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno- bytowych segregowanych z kompleksów wojskowych będących w administracji 23.Bazy Lotnictwa Taktycznego Mińsk Mazowiecki oraz powiatu mińskiego - SPRAWA ZP/16/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa w zakresie odbioru i wywozu odpadów stałych komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno- bytowych segregowanych z kompleksów wojskowych będących w administracji 23.Bazy Lotnictwa Taktycznego Mińsk Mazowiecki oraz powiatu mińskiego - SPRAWA ZP/16/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Usługa w zakresie odbioru i wywozu odpadów stałych komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych), odpadów stałych komunalno- bytowych segregowanych i odpadów komunalnych - wielkogabarytowych z kompleksów wojskowych będących w administracji 23.Bazy Lotnictwa Taktycznego Mińsk Mazowiecki oraz powiatu mińskiego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-799 oraz K-6031 i powiatu mińskiego (Zglechów)
BeschreibungOdbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-799 oraz K-6031 i powiatu mińskiego (Zglechów)
Optionen
Beschreibung der Optionen.
LosLOT-0002
TitelOdbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-1023 oraz K-0115
BeschreibungOdbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-1023 oraz K-0115