See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP3/7307/26/1 sprzedaż z dostawą 200 przełączników sieciowych
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż z dostawą 200 przełączników sieciowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – zał. A do SWZ. 4.2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4.6. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr A do SWZ (tj. zestawienie nazw własnych, konfiguracji i parametrów oraz producentów urządzeń w języku polskim itp.). 4.7. Warunki minimalne gwarancji i serwisu - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr A do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360938-2026
Interne Kennung: ZP3/7307/26/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sprzedaż z dostawą 200 przełączników sieciowych
Beschreibung: sprzedaż z dostawą 200 przełączników sieciowych Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia