2. Verfahren
Verfahren
Titel: Houten bruggen - heraanbesteding Raamovereenkomst
Beschreibung: Verwijderen en vervangen houten bruggen
Interne Kennung: SRU-00-24-221-K01
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: houten bruggen - heraanbesteding (2025 - 2028)
Beschreibung: verwijderen en vervangen houten bruggen nader genoemd aantal bruggen ; zie bijlage 4 Selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingeval er ten aanzien van een niet in bijlage 4 genoemde brug, de constructieve veiligheid in het gedrang komt, kan Opdrachtgever ervoor kiezen de betreffende brug, mits binnen de looptijd van de opdracht, eveneens op te dragen