2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees niet-openbare aanbesteding: Nieuwbouw Prinses Marijkeschool te Nijverdal Bouwkundige werkzaamheden
Beschreibung: Stichting “Ieder kind telt” is voornemens vervangende nieuwbouw te realiseren voor de Prinses Marijkeschool te Nijverdal, een Open Christelijke Basisschool. Onderhavige aanbesteding betreft de bouwkundige werkzaamheden. Voor de sloop van de bestaande school en de realisatie van deze nieuwbouw is Stichting “Ieder kind telt” op zoek naar een geschikte, ervaren en professionele partij. De Prinses Marijkeschool biedt ruimte aan circa 360 leerlingen. De oppervlakte van de gedachte nieuwbouw in 2 lagen bedraagt circa 2175 m² BVO inclusief een speellokaal, exclusief circa 500 m² BVO ten behoeve van gebruik door Kinderopvang Cosmo.
Interne Kennung: IKT-PM 25-01 Bk
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundige werkzaamheden
Interne Kennung: 1