See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje in upravljanje sistema za izposojo koles POSbikes in upravljanje CTM Postojna
Beschreibung: V sklopu izvedbe predmeta javnega naročila »Vzdrževanje in upravljanje sistema za izposojo koles POSbikes in upravljanje CTM Postojna« se predvideva izvedba sledečih del: 1. Vzdrževanje sistema za izposojo koles POSbikes in informacijska podpora avtomatiziranega sistema za izposojo koles. 2. Upravljanje avtomatiziranega sistema za izposojo koles (klicni center, mobilna aplikacija, spletna stran POSbikes.si, informacijska točka CTM Postojna, spremljanje delovanja sistema, vzdrževanje programske opreme, nadgradnja, poročanje). 3. Servis in popravila koles. 4. Upravljanje objekta CTM Postojna.
Interne Kennung: JN-75853
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550795