See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa chromatografu cieczowego LC-MS/MS wraz z systemem SPE do przygotowania próbek na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, jego instalacja, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografu cieczowego LC-MS/MS wraz z systemem SPE do przygotowania próbek na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, jego instalacja, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP.272.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: System GC-MS/MS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu chromatografu gazowego sprzężonego ze spektrometrem mas (GC-MS/MS), wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: System LC-MS/MS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu LC-MS/MS - Chromatografu cieczowego UHPLC sprzężonego ze spektrometrem mas typu potrójny kwadrupol, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: System chromatografii jonowej do oznaczania anionów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu chromatografii jonowej do oznaczania anionów, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: System ICP-MS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu Spektrometru masowego z plazmą indukcyjnie wzbudzoną ICP-MS, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: System do oznaczania jonów cyjanowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Systemu do oznaczania jonów cyjanowych, wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 5
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Chromatograf GC-ECD/FID
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Chromatografu gazowego z detektorami FID i ECD (GC-FID/ECD), wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Spektrometr FAAS/ETAAS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego Spektrometru FAAS/ETAAS wraz z wniesieniem, montażem, instalacją i uruchomieniem całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi urządzenia. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, po instalacji gotowy do użycia i posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności itp. oraz spełniać wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa obsługi. Zamawiane wyposażenie musi być dostosowane do potrzeb Zamawiającego oraz obejmować świadczenie usług serwisowych w okresie gwarancji i rękojmi. Oferowane urządzenia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad i aktualnie produkowane na rynku, muszą być kompletne, gotowe do pracy bez konieczności dodatkowych zakupów, muszą posiadać Certyfikat CE producenta sprzętu lub deklarację zgodności dla w/w sprzętów. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia urządzeń własnym transportem i na własny koszt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposobu jego realizacji został określony w Parametrach technicznych przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6a-g do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umownych załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: OAZP.272.1.2026 - Cz. 7