2. Verfahren
Verfahren
Titel: Machines t.b.v. gladheidsbestrijding
Beschreibung: De gemeente Tholen streeft ernaar om in het komende jaar haar capaciteit voor gladheidsbestrijding te optimaliseren en te moderniseren. Om de veiligheid op wegen en fietspaden tijdens winterse omstandigheden te waarborgen, is het noodzakelijk om te beschikken over betrouwbare en efficiënte strooimiddelen. Daarom is besloten om een aantal nieuwe machines aan te schaffen en bestaande machines in te ruilen. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: K011706
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1