See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania gotowego dla PAŻP
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia objętego dynamicznym systemem zakupów ustanowionego na podstawie art. 316 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”
Interne Kennung: 079/MZP/2026/P/MOL
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gotowe oprogramowanie/ aplikacje służące do zarządzania dokumentacją, analizy danych i archiwizacji
Beschreibung: Gotowe oprogramowanie/ aplikacje służące do zarządzania dokumentacją, analizy danych i archiwizacji