See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa siłowni telekomunikacyjnych i akumulatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siłowni telekomunikacyjnych, akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych oraz pozostałych akumulatorów w następującym podziale na zadania i w maksymalnych ilościach: a) Zadanie 1 – Dostawa siłowni telekomunikacyjnych w maksymalnej liczbie 21 kompletów b) Zadanie 2 – Dostawa akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych 12V 180 Ah w maksymalnej liczbie 650 sztuk c) Zadanie 3 – Dostawa akumulatorów 12V 9 Ah – w maksymalnej liczbie 1000 sztuk d) Zadanie 4 – Dostawa akumulatorów 12V 7,5 Ah. – w maksymalnej liczbie 200 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych urządzeń zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Wykonawca dostarczy urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczane urządzenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
Interne Kennung: ZP.102.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 31174000 Versorgungstransformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa siłowni telekomunikacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siłowni telekomunikacyjnych, akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych oraz pozostałych akumulatorów w następującym podziale na zadania i w maksymalnych ilościach: Zadanie 1 – Dostawa siłowni telekomunikacyjnych w maksymalnej liczbie 21 kompletów 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych urządzeń zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Wykonawca dostarczy urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczane urządzenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: Zadanie 1 - Dostawa siłowni telekomunikacyjnych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siłowni telekomunikacyjnych, akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych oraz pozostałych akumulatorów w następującym podziale na zadania i w maksymalnych ilościach: Zadanie 2 – Dostawa akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych 12V 180 Ah w maksymalnej liczbie 650 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych urządzeń zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Wykonawca dostarczy urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczane urządzenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: Zadanie 2 - Dostawa akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa akumulatorów 12V 9 Ah
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siłowni telekomunikacyjnych, akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych oraz pozostałych akumulatorów w następującym podziale na zadania i w maksymalnych ilościach: Zadanie 3 – Dostawa akumulatorów 12V 9 Ah – w maksymalnej liczbie 1000 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych urządzeń zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Wykonawca dostarczy urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczane urządzenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: Zadanie 3 - Dostawa akumulatorów 12V 9 Ah
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa akumulatorów 12V 7,5 Ah
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siłowni telekomunikacyjnych, akumulatorów do siłowni telekomunikacyjnych oraz pozostałych akumulatorów w następującym podziale na zadania i w maksymalnych ilościach: Zadanie 4 – Dostawa akumulatorów 12V 7,5 Ah. – w maksymalnej liczbie 200 sztuk 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych urządzeń zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia 3. Wykonawca dostarczy urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczane urządzenia zgodnie z wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: Zadanie 4 - Dostawa akumulatorów 12V 7,5 Ah