605156-2026 - Wettbewerb
Polen – Leuchten und Beleuchtungszubehör – Budowa oświetlenia OZE na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa oświetlenia OZE na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na dostawie, montażu oraz uruchomieniu oświetlenia ulicznego OZE (207 szt. lamp) na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej w ramach dwóch zadań. 1.1 Zadanie nr 1 – dostawa i montaż 57 szt. lamp OZE 1.2 Zadanie nr 2 – dostawa i montaż 150 szt. lamp OZE W ramach zadania należy: a) Dokonać geodezyjnego wytyczenia posadowienia lamp w miejscach wskazanych przez zamawiającego (działki wskazane w załączniku nr 1a i 1b do dokumentacji technicznej). b) Dostarczyć, zamontować oraz uruchomić lampy OZE (fundament, słup, oprawa, panel PV). c) Trwale oznakować lampę (numer identyfikacyjny) i sporządzić wykaz lamp. d) Wykonać badania fotometryczne oraz przedstawić koncepcję rozmieszczenia lamp dla każdej lokalizacji. e) Dokonać pomiaru powykonawczego zamontowanych lamp wraz z wniesieniem do zasobu geodezyjnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 2.1 Dokumentacja techniczna (dla obu zadań) – załączniki nr 1 do SWZ. 2.2 Wzór umowy – stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungIDZ.271.2.9.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa oświetlenia OZE na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej - ZADANIE nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na dostawie, montażu oraz uruchomieniu oświetlenia ulicznego OZE (57 szt. lamp) na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej w ramach dwóch zadań. W ramach zadania należy: 1. Dokonać geodezyjnego wytyczenia posadowienia lamp w miejscach wskazanych przez zamawiającego (działki wskazane w załączniku nr 1a do dokumentacji technicznej). 2. Dostarczyć, zamontować oraz uruchomić lampy OZE (fundament, słup, oprawa, panel PV). 3. Trwale oznakować lampę (numer identyfikacyjny) i sporządzić wykaz lamp. 4. Wykonać badania fotometryczne oraz przedstawić koncepcję rozmieszczenia lamp dla każdej lokalizacji. 5. Dokonać pomiaru powykonawczego zamontowanych lamp wraz z wniesieniem do zasobu geodezyjnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 2.1 Dokumentacja techniczna – załączniki nr 1 do SWZ. 2.2 Wzór umowy – stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungIDZ.2171.2.9.2026/ZADANE nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenia zamówienia o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Ustawy.do wysokości 20% zamówienia podstawowego zgodnie z zapisami Dział XX SWZ
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na dostawie, montażu oraz uruchomieniu oświetlenia ulicznego OZE (150 szt. lamp) na terenie Gminy Świerklaniec w rejonach nieposiadających dostępu do sieci energetycznej w ramach dwóch zadań. W ramach zadania należy: 1. Dokonać geodezyjnego wytyczenia posadowienia lamp w miejscach wskazanych przez zamawiającego (działki wskazane w załączniku nr 1b do dokumentacji technicznej). 2. Dostarczyć, zamontować oraz uruchomić lampy OZE (fundament, słup, oprawa, panel PV). 3. Trwale oznakować lampę (numer identyfikacyjny) i sporządzić wykaz lamp. 4. Wykonać badania fotometryczne oraz przedstawić koncepcję rozmieszczenia lamp dla każdej lokalizacji. 5. Dokonać pomiaru powykonawczego zamontowanych lamp wraz z wniesieniem do zasobu geodezyjnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 2.1 Dokumentacja techniczna – załączniki nr 1 do SWZ. 2.2 Wzór umowy – stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungIDZ.2171.2.9.2026/ZADANE nr 2