2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTV - Polyelektroliet Slibontwateringsinstallaties en Slibindikkingsinstallaties (DIG-17883)
Beschreibung: Het zuiveren van afvalwater behoort tot de kerntaken van Opdrachtgever. Hierbij ontstaat zuiveringsslib. Het zuiveringsslib dient met de inzet van het Product (polyelektroliet (PE)) binnen de daarvoor vastgestelde tijd bedrijfszeker en ongestoord te worden verwerkt in een Silbontwateringsinstallatie (SOI) of een Slibindikkingsinstallatie (SII), zonder dat daarbij de continuïteit van het zuiveringsproces in gevaar komt. De bij elkaar opgetelde waarde van de onderhavige Raamovereenkomsten is over de initiële looptijd van een (1) jaar en de optiejaren van drie (3) maal een (1) jaar, gemaximeerd tot een bedrag van € 9.900.000, - exclusief BTW (zegge: negen miljoen negenhonderdduizend euro) en exclusief herzieningsclausule.
Interne Kennung: DIG-17883
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gekozen is voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure. Bij deze procedure kunnen alle belangstellende ondernemers naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht door het Bureau voor Officiële Publicaties de Inschrijvingsleidraad downloaden en een Inschrijving doen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Uitgegist slib
Beschreibung: Perceel 1: Uitgegist slib • AWZI Haarlem Waarderpolder • AWZI Leiden Noord • AWZI Leiden Zuidwest • AWZI Velsen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging Renovatie HWP - tijdelijke vermindering van behoefte Pilot – tijdelijke vermindering van behoefte
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Centrifuges
Beschreibung: Perceel 2: Centrifuges • AWZI Katwijk • AWZI Lisse • AWZI Zwaanshoek • AWZI Zwanenburg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Zeefband
Beschreibung: Perceel 3: Zeefband • AWZI Alphen Kerk & Zanen • AWZI Alphen Noord • AWZI Bodegraven • AWZI Gouda • AWZI Nieuwveen • AWZI Noordwijk • AWZI Waddinxveen-Randenburg
Interne Kennung: 3