2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1-10 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/382/12/2026
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SPZOZ/ZP/382/12/2026