605183-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników laboratoryjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników laboratoryjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników laboratoryjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 1 pakiet.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników laboratoryjnych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 1 pakiet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ- wzór umowy oraz załącznik nr 2 do SWZ - pakiet/kosztorys szczegółowy.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy