See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ w ramach Kategorii 2 na dostawę laptopów typ 1 - standardowych
Beschreibung: 1. Procedura udzielenia zamówienia realizacyjnego objętego DSZ, prowadzona na podstawie art. 323 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.- zwanej dalej ustawą Pzp) w ramach ustanowionego Dynamicznego Systemu Zakupów na „Dostawę laptopów na rzecz sądów powszechnych” w celu zawarcia umowy realizacyjnej. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Laptopów - typu 1 - standardowych, w ilości: 483 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 490687-2024
Interne Kennung: WZP-421-57/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001