See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy serwisowe instalacji oddymiania hali garażowej przy ul. Kopernika w Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie czterech przeglądów serwisowych instalacji oddymiania hali garażowej przy ul. Kopernika w Gdyni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 664982-2025
Interne Kennung: DZP-OG.2610.365.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający w postępowaniu prowadzonym w procedurze powyżej progów unijnych może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż podstawowy, jednak nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej - jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający trzykrotnie przeprowadzał postępowania o udzielenie przedmiotowego zamówienia: nr referencyjny DZP-OG.2610.65.2025 - zamówienie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty; drugie postępowanie nr referencyjny: DZP-OG.2615.172.2025 postępowanie przeprowadzone w trybie z wolnej ręki - unieważnione na podstawie art. 255 pkt 8 Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego; trzecie postępowanie DZP-OG.2610.298.2025 - unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważniania postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W związku z unieważnieniem trzech przeprowadzonych postępowań, na co Zamawiający nie miał wpływu, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i zapewnienia realizacji usługi - rocznych przeglądów instalacji oddymiania. Skrócenie terminu składania ofert do 15 dni, jest wystarczającym terminem dla potencjalnych Wykonawców, aby zapewnić im możliwość przygotowania oferty i złożenia jej w terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315410 Belüftungssysteminspektion
5. Los
Los: LOT-0001