2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACE ŠKOLNÍ KUCHYNĚ A JÍDELNY SPŠE PLZEŇ - STAVBA
Beschreibung: Jedná se o kompletní rekonstrukci a modernizaci gastronomického provozu zaměřenou na snížení provozně-energetických nákladů. Kapacita po modernizaci školní kuchyně je 1400-1500 jídel denně, dojde k navýšení kapacita jídelny na 300 míst k sezení pro strávníky, bude větší také počet výdejních míst. Personální obsazenost při max. kapacitě bude 22 zaměstnanců gastronomického provozu + cca 15 studentů na praxi, přičemž zázemí pro zaměstnance a učně bude po rekonstrukci „nově“ v 1.PP. Správná výrobní praxe bude zajištěna novým rozdělením jednotlivých částí provozu a pracovních úseků, použitím moderních technologií pro zefektivnění práce, ušetření provozních nákladů gastronomického provozu. Vybraná stávající zánovní zařízení gastronomické technologie budou odborně demontována, po rekonstrukci znovu instalována do nové dispozice. Jedná se o změnu stávající budovy se zásahem do nosných a obvodových konstrukcí. Obsahuje výměnu střechy jídelny resp. střechy zvýšené části budovy, včetně jejích nosných konstrukcí, je svázána s výměnou VZT rozvodů a VZT jednotek. Zároveň plnění zakázky obsahuje odbornou demontáž fotovoltaické elektrárny osazené na stávající střeše a to před demontáží této stávající střechy a po provedení nové střechy na ni opětovně odborně instalována. Podstatnou částí plnění zakázky jsou gastronomické technologie a s tím spojené dispoziční, stavební úpravy této části objektu, včetně výměny souvisejících technologií (VZT, ZTI, EI atd.). VZ není dělena na části, ale využito ustanovení §18 odst. 3 ZZVZ, a to z důvodu velké časové náročnosti zakázkové výroby dřevěných lepených vazníků BSH, které vyžadují předstih přibližně tři měsíce před hlavní stavbou. Zároveň je kladen důraz na HMG prací a respektování uzlových bodů, které jsou termínově specifikovány v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45232141 Heizanlage, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45400000 Baufertigstellung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jedná se o kompletní rekonstrukci a modernizaci gastronomického provozu zaměřenou na snížení provozně-energetických nákladů. Kapacita po modernizaci školní kuchyně je 1400-1500 jídel denně, dojde k navýšení kapacita jídelny na 300 míst k sezení pro strávníky, bude větší také počet výdejních míst. Personální obsazenost při max. kapacitě bude 22 zaměstnanců gastronomického provozu + cca 15 studentů na praxi, přičemž zázemí pro zaměstnance a učně bude po rekonstrukci „nově“ v 1.PP. Správná výrobní praxe bude zajištěna novým rozdělením jednotlivých částí provozu a pracovních úseků, použitím moderních technologií pro zefektivnění práce, ušetření provozních nákladů gastronomického provozu. Vybraná stávající zánovní zařízení gastronomické technologie budou odborně demontována, po rekonstrukci znovu instalována do nové dispozice. Jedná se o změnu stávající budovy se zásahem do nosných a obvodových konstrukcí. Obsahuje výměnu střechy jídelny resp. střechy zvýšené části budovy, včetně jejích nosných konstrukcí, je svázána s výměnou VZT rozvodů a VZT jednotek. Zároveň plnění zakázky obsahuje odbornou demontáž fotovoltaické elektrárny osazené na stávající střeše a to před demontáží této stávající střechy a po provedení nové střechy na ni opětovně odborně instalována. Podstatnou částí plnění zakázky jsou gastronomické technologie a s tím spojené dispoziční, stavební úpravy této části objektu, včetně výměny souvisejících technologií (VZT, ZTI, EI atd.). VZ není dělena na části, ale využito ustanovení §18 odst. 3 ZZVZ, a to z důvodu velké časové náročnosti zakázkové výroby dřevěných lepených vazníků BSH, které vyžadují předstih přibližně tři měsíce před hlavní stavbou. V případě využití vyhrazených změn závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a § 100 odst. 3 ZZVZ, může celková předpokládaná hodnota VZ činit 143 017 768,28 Kč bez DPH.
Interne Kennung: CN/32/CN/24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Možnost vyhrazené změny závazku je uvedena v zadávací dokumentaci.