See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodomierzy z podziałem na zadania
Beschreibung: Dostawa wodomierzy z podziałem na zadania
Vorherige Bekanntmachung: 158136-2025
Interne Kennung: 00088/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa wodomierzy wielostrumieniowych mokrobieżnych do wody zimnej, przystosowanych do zdalnego odczytu DN 20
Beschreibung: Zadanie 1. Dostawa wodomierzy wielostrumieniowych mokrobieżnych do wody zimnej, przystosowanych do zdalnego odczytu DN 20
Interne Kennung: 00088/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa wodomierzy śrubowych do wody zimnej, z zamontowaną nakładką do zdalnego odczytu DN 200
Beschreibung: Zadanie 2. Dostawa wodomierzy śrubowych do wody zimnej, z zamontowaną nakładką do zdalnego odczytu DN 200
Interne Kennung: 00088/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad2