2. Verfahren
Verfahren
Titel: BRUSSELS HOOFDSTEDELIJK GEWEST - REGIE DER GEBOUWEN - Opdracht in percelen voor het onderhoud van de groene ruimtes van 10 tuinen en parken in de Brusselse agglomeratie
Beschreibung: De Opdracht heeft als voorwerp de werken, de leveringen, de diensten, het vervoer, de arbeidskracht en alle middelen die noodzakelijk zijn voor het onderhoud van de groene ruimtes van 10 tuinen en parken, verspreid over 8 sites in de Brusselse agglomeratie, en dit voor een duur van 4 jaar.
Interne Kennung: RDGB-BRU-2026-232318-197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Overeenkomstig artikel 15 van de Overheidsopdrachtenwet van 17 juni 2016 is de toegang tot deze plaatsingsprocedure voorbehouden aan beschutte werkplaatsen en aan Ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDGB-BRU-2026-232318-197 - 1
Interne Kennung: 1