2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rail Baltica regionaalse reisijateveo veeremi hange
Beschreibung: Lepingu esemeks on Rail Baltica regionaalse reisijateveo veeremi ost koos kaasnevate teenustega, samuti veeremiühiku optsioonid. Tehniline kirjeldus on lisatud (Lisa 1). Eduka pakkujaga sõlmib iga hankija (Elron, LTG, Vivi) eraldi lepingu. LTG ega Vivi ei kohustu lepingu sõlmimisega veeremit ostma, vaid tagavad optsiooni veeremile sama tehnilise kirjelduse ja samade üldtingimuste (Lisa 2) alusel nagu Elron, välja arvatud asjaomase hankija spetsiifilised põhitingimused (Lisad 2.1, 2.2 ja 2.3). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 303788-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000