2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění forenzního nástroje UFED Premium Enterprise – rámcová dohoda
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexního řešení forenzního nástroje UFED Premium Enterprise pro útvary Policie České republiky, které byly vybrány na základě předem daných legislativních, technických, odborných a dalších podmínek. V první fázi inicializace řešení bude zapojeno do multilicence UFED Premium 30 pracovišť či licencí (tzv. endpointů, uvedených v oddíle „Konečný uživatel“). Cílem této zakázky je centralizace všech licencí využívaných u Policie ČR tak, aby došlo k efektivnímu využívání všech licencí a k úspoře finančních prostředků díky používání multilicence namísto jednotlivých licencí. Výsledkem zadávacího řízení bude uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem.
Vorherige Bekanntmachung: 345661-2023
Interne Kennung: PPR-26745-14/ČJ-2023-990656
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Objednávka č. 4/2025 k Rámcové dohodě Zajištění forenzního nástroje UFED Premium Enterprise, PPR-1111-440/ČJ-2025-990573. Předmětem Plnění A této Objednávky je subskripce Multilicence UFED na období dalšího roku počínaje dnem 16. 9. 2025. do 15. 9. 2026 včetně. Multilicence bude navázána na sériová čísla licencí UFED uvedená v Rámcové dohodě. Předmětem Plnění B této Objednávky je subskripce licencí UFED 4PC. Předmětem Plnění C je sjednocení data expirace licence UFED s datem expirace multilicence UFED Premium ES. Předmětem Plnění D je připojení licence UFED k multilicenci UFED Premium a její sjednocení na úroveň Premium. Plnění A - Subskripce multilicence UFE Premium na 12 měsíců počet jednotek 1 ks. Plnění B - Subskripce licence UFED 4PC na 12 měsíců počet jednotek 34 ks. Plnění C - Subskripce UFED do data aktuální expirace multilicence UFED Premium (jedná se o 2 ks licencí) počet jednotek 613 den. Plnění D - Připojení licence UFED k multilicenci UFED Premium a sjednocení na úroveň Premium počet jednotek 6 ks. a) Plnění A ode dne 16. 9. 2025 do 15. 09. 2026 včetně, b) Plnění B ode dne 16. 9. 2025 do 15. 9. 2026 včetně, c) Plnění C 1 ks licence ode dne 6.10.2025 do 15.9.2026 a 1 ks licence ode dne 22.12.2025 do 15.9.2026 včetně, d) Plnění D – připojení 6 ks licencí ke dni 16. 9. 2025 na dobu 12 měsíců, tj. do 15.09.2026 včetně.