2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych zimnej i ciepłej wody, ciepłomierzy wraz ze zdalnym odczytem w nieruchomościach znajdujących się na terenie działania Oddziału Terenowego Pomorskiego .
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych zimnej i ciepłej wody, ciepłomierzy wraz ze zdalnym odczytem w nieruchomościach znajdujących się na terenie działania Oddziału Terenowego Pomorskiego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 420323-2025
Interne Kennung: 059.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten, 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wymiana urządzeń pomiarowych zimnej i ciepłej wody, ciepłomierzy wraz ze zdalnym odczytem w nieruchomościach znajdujących się na terenie działania Oddziału Terenowego Pomorskiego.