See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ LEKÓW OGÓLNYCH, ANTYBIOTYKÓW, MATERIAŁÓW POMOCNICZYCH DO RECEPTURY DLA APTEKI SZPITALNEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII W KIELCACH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków ogólnych, antybiotyków, materiałów pomocniczych do receptury dla apteki szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet nr 1 – Desfluran Pakiet nr 2 - Materiały do receptury Pakiet nr 3 - Clemastin amp Pakiet nr 4 - System hormonalny domaciczny Pakiet nr 5 – Ornityna Pakiet nr 6 - Leki ogólne Pakiet nr 7 – Krem regenerujacy Pakiet nr 8 – Dexamethason Pakiet nr 9 - Antybiotyki 1 Pakiet nr 10 – Ceftazydym Pakiet nr 11 – Ceftolozan Pakiet nr 12 - Antybiotyki 2 Pakiet nr 13 - Antybiotyki 3 Pakiet nr 14 – Aztreonam Pakiet nr 15 - Cefalosporyny
Vorherige Bekanntmachung: 428433-2026
Interne Kennung: IZP.2411.101.2026.JM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 – Desfluran
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy. 2. Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. 3. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 4. Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. 5. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. 6. W ramach Umowy i w całym okresie jej realizacji, Zamawiający, poza zakresem podstawowym wskazanym w Załączniku nr 1 do umowy, może skorzystać z prawa opcji na zasadach określonych w niniejszej umowie. Opcją, jest dostawa asortymentu, o którym mowa w załączniku nr 1 do umowy w ilościach powiększonych o maksymalnie 50% dla poszczególnych pozycji asortymentowych – maksymalna wartość zamówienia (wraz z opcja).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Materiały do receptury
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Clemastin amp
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4 - System hormonalny domaciczny
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5 – Ornityna
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Leki ogólne
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7 – Krem regenerujacy
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8 – Dexamethason
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Antybiotyki 1
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10 – Ceftazydym
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 11 – Ceftolozan
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Antybiotyki 2
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Antybiotyki 3
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14 – Aztreonam
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Cefalosporyny
Interne Kennung: 15