See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talent Sourcing
Beschreibung: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op Talent Sourcing. Het gaat hierbij om het werven van kandidaten voor schaarse functies om het personeelsbestand zowel kwalitatief als kwantitatief op het gewenste niveau te brengen en behouden. Deelnemers van deze aanbesteding zijn: Ministerie van Defensie Organisatie & Personeel Rijk Dienst Justitiële Inrichtingen De reële omvang (aantallen): Perceel 1: 572 vacatures Perceel 2: 540 vacatures Maximale omvang (aantallen): Perceel 1: 1144 vacatures Perceel 2: 800 vacatures
Interne Kennung: 31206940
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Defensie
Beschreibung: Zie selectieleidraad Reële omvang (in aantallen): 572 vacatures Maximale omvang (in aantallen): 1144 vacatures
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Rijksoverheid
Beschreibung: Zie selectieleidraad Reële omvang (in aantallen): 540 vacatures Maximale omvang (in aantallen): 800 vacatures
Interne Kennung: 2