See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie dróg i chodników w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Część I: utrzymanie zimowe drogi krajowej nr 28: 1) zimowe utrzymanie jezdni drogi krajowej nr 28 – odcinek o długości 11,4 km, 2) odśnieżanie, 3) zwalczanie gołoledzi i śliskości pośniegowej, 4) usuwanie lodu, błota pośniegowego i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania. 2. Część II: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Śródmieście. 3. Część III: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Polanka i Turaszówka. 4. Część IV: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Krościenko Niżne i Białobrzegi. 5. Część V: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Suchodół i Przemysłowa. Przedmiotem zamówienia dla części II–V jest utrzymanie zimowe chodników, placów, kładek i dróg: wojewódzkich, powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych, w tym: 1) zimowe utrzymanie jezdni dróg wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych, 2) zimowe utrzymanie chodników, 3) zimowe utrzymanie kładek, schodów i podejść, 4) odśnieżanie, zwalczanie śliskości zimowej, usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń na jezdniach ulic, dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych. UWAGA: odśnieżaniu, zwalczaniu gołoledzi i śliskości zimowej podlegają również zatoki autobusowe oraz skrzyżowania tych dróg z ulicami wewnętrznymi na długości do krawędzi chodnika. 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania, 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, peronach przystanków autobusowych, przejściach dla pieszych, schodach i kładkach dla pieszych oraz usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń, 7) oczyszczanie kratek ściekowych w czasie odwilży, 8) ustawienie skrzyń z piaskiem (skrzynie w dyspozycji Zamawiającego), 9) zbieranie i wywożenie śniegu z ulic i placów (na zlecenie Zamawiającego); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: utrzymanie zimowe drogi krajowej nr 28
Beschreibung: Część I: utrzymanie zimowe drogi krajowej nr 28: 1) zimowe utrzymanie jezdni drogi krajowej nr 28 – odcinek o długości 11,4 km, 2) odśnieżanie, 3) zwalczanie gołoledzi i śliskości pośniegowej, 4) usuwanie lodu, błota pośniegowego i innych zanieczyszczeń, 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania. W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania: a) zabezpieczenia i oznakowania terenu prac zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami, b) uporządkowania terenu po zakończeniu prac; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część II: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Śródmieście.
Beschreibung: Część II: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Śródmieście. Utrzymanie zimowe chodników, placów, kładek i dróg: wojewódzkich, powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych, w tym: 1) zimowe utrzymanie jezdni dróg wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych, 2) zimowe utrzymanie chodników, 3) zimowe utrzymanie kładek, schodów i podejść, 4) odśnieżanie, zwalczanie śliskości zimowej, usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń na jezdniach ulic, dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych. UWAGA: odśnieżaniu, zwalczaniu gołoledzi i śliskości zimowej podlegają również zatoki autobusowe oraz skrzyżowania tych dróg z ulicami wewnętrznymi na długości do krawędzi chodnika. 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania, 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, peronach przystanków autobusowych, przejściach dla pieszych, schodach i kładkach dla pieszych oraz usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń, 7) oczyszczanie kratek ściekowych w czasie odwilży, 8) ustawienie skrzyń z piaskiem (skrzynie w dyspozycji Zamawiającego), 9) zbieranie i wywożenie śniegu z ulic i placów (na zlecenie Zamawiającego); W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania: a) zabezpieczenia i oznakowania terenu prac zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami, b) uporządkowania terenu po zakończeniu prac; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Polanka i Turaszówka.
Beschreibung: Część III: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Polanka i Turaszówka. Utrzymanie zimowe chodników, placów, kładek i dróg: wojewódzkich, powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych, w tym: 1) zimowe utrzymanie jezdni dróg wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych, 2) zimowe utrzymanie chodników, 3) zimowe utrzymanie kładek, schodów i podejść, 4) odśnieżanie, zwalczanie śliskości zimowej, usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń na jezdniach ulic, dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych. UWAGA: odśnieżaniu, zwalczaniu gołoledzi i śliskości zimowej podlegają również zatoki autobusowe oraz skrzyżowania tych dróg z ulicami wewnętrznymi na długości do krawędzi chodnika. 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania, 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, peronach przystanków autobusowych, przejściach dla pieszych, schodach i kładkach dla pieszych oraz usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń, 7) oczyszczanie kratek ściekowych w czasie odwilży, 8) ustawienie skrzyń z piaskiem (skrzynie w dyspozycji Zamawiającego), 9) zbieranie i wywożenie śniegu z ulic i placów (na zlecenie Zamawiającego); W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania: a) zabezpieczenia i oznakowania terenu prac zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami, b) uporządkowania terenu po zakończeniu prac; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Krościenko Niżne i Białobrzegi.
Beschreibung: Część IV: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Krościenko Niżne i Białobrzegi. Utrzymanie zimowe chodników, placów, kładek i dróg: wojewódzkich, powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych, w tym: 1) zimowe utrzymanie jezdni dróg wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych, 2) zimowe utrzymanie chodników, 3) zimowe utrzymanie kładek, schodów i podejść, 4) odśnieżanie, zwalczanie śliskości zimowej, usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń na jezdniach ulic, dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych. UWAGA: odśnieżaniu, zwalczaniu gołoledzi i śliskości zimowej podlegają również zatoki autobusowe oraz skrzyżowania tych dróg z ulicami wewnętrznymi na długości do krawędzi chodnika. 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania, 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, peronach przystanków autobusowych, przejściach dla pieszych, schodach i kładkach dla pieszych oraz usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń, 7) oczyszczanie kratek ściekowych w czasie odwilży, 8) ustawienie skrzyń z piaskiem (skrzynie w dyspozycji Zamawiającego), 9) zbieranie i wywożenie śniegu z ulic i placów (na zlecenie Zamawiającego); W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania: a) zabezpieczenia i oznakowania terenu prac zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami, b) uporządkowania terenu po zakończeniu prac; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Część V: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Suchodół i Przemysłowa.
Beschreibung: Część V: utrzymanie zimowe chodników i dróg - obręb Suchodół i Przemysłowa. Utrzymanie zimowe chodników, placów, kładek i dróg: wojewódzkich, powiatowych, gminnych oraz wewnętrznych, w tym: 1) zimowe utrzymanie jezdni dróg wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych, 2) zimowe utrzymanie chodników, 3) zimowe utrzymanie kładek, schodów i podejść, 4) odśnieżanie, zwalczanie śliskości zimowej, usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń na jezdniach ulic, dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych. UWAGA: odśnieżaniu, zwalczaniu gołoledzi i śliskości zimowej podlegają również zatoki autobusowe oraz skrzyżowania tych dróg z ulicami wewnętrznymi na długości do krawędzi chodnika. 5) utrzymanie całodobowej gotowości (dyżuru) do podjęcia akcji zimowego utrzymania, 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, peronach przystanków autobusowych, przejściach dla pieszych, schodach i kładkach dla pieszych oraz usuwanie lodu, błota i innych zanieczyszczeń, 7) oczyszczanie kratek ściekowych w czasie odwilży, 8) ustawienie skrzyń z piaskiem (skrzynie w dyspozycji Zamawiającego), 9) zbieranie i wywożenie śniegu z ulic i placów (na zlecenie Zamawiającego); W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania: a) zabezpieczenia i oznakowania terenu prac zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami, b) uporządkowania terenu po zakończeniu prac; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
605266-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005