See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości, asortymencie oraz parametrach wymaganych szczegółowo opisanych w Załączniku nr 6 do SWZ. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141110 Verbandsmaterial, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33711770 Schnuller für Säuglinge, 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji zwiększającego ilość asortymentu objętego dostawą w danym Pakiecie o nie więcej niż 30% w stosunku do szacowanej ilości asortymentu w danym Pakiecie, określonego w Załączniku nr 6 do SWZ, oraz odpowiednim zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy z tytułu zrealizowania usług objętych prawem opcji, nieprzekraczającym 30 % wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Interne Kennung: Pakiet 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Interne Kennung: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Interne Kennung: Pakiet 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Interne Kennung: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Interne Kennung: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Interne Kennung: Pakiet 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Interne Kennung: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Interne Kennung: Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Interne Kennung: Pakiet 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Interne Kennung: Pakiet 54
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711770 Schnuller für Säuglinge
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Interne Kennung: Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Interne Kennung: Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Interne Kennung: Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Interne Kennung: Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Interne Kennung: Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Interne Kennung: Pakiet 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Interne Kennung: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Interne Kennung: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Interne Kennung: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Interne Kennung: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Interne Kennung: Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Interne Kennung: Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Interne Kennung: Pakiet 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Interne Kennung: Pakiet 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Interne Kennung: Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Interne Kennung: Pakiet 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
Interne Kennung: Pakiet 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72
Interne Kennung: Pakiet 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73
Interne Kennung: Pakiet 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74
Interne Kennung: Pakiet 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75
Interne Kennung: Pakiet 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76
Interne Kennung: Pakiet 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 77
Interne Kennung: Pakiet 77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 78
Interne Kennung: Pakiet 78
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 79
Interne Kennung: Pakiet 79
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 80
Interne Kennung: Pakiet 80
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 81
Interne Kennung: Pakiet 81
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 82
Interne Kennung: Pakiet 82