605272-2026 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 fabrycznie nowych, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych. Autobusy oraz stacje ładowania muszą być jednej marki oraz identyczne pod względem konstrukcyjnym, parametrów technicznych, kompletacji i wyposażenia. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do przeprowadzenia szkoleń, dostarczenia dokumentacji niezbędnej do prawidłowej eksploatacji, rejestracji i ubezpieczenia autobusów, dostarczenia oprogramowania i urządzeń diagnostycznych, udzielenia licencji, zapewnienia aktualizacji oprogramowania i dokumentacji oraz realizacji obowiązków wynikających z gwarancji i warunków obsługi gwarancyjnej autobusów i ładowarek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ wraz z załącznikami.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001