605278-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung305939-2026
Interne KennungDZP-271-12/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0108
Titel108.Unit laryngologiczny
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.108
LosLOT-0109
Titel109.Unit okulistyczny z wyposażeniem
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.109
LosLOT-0113
Titel113.Systemy ogrzewania pacjenta
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.113
LosLOT-0116
Titel116.Videobronchoskop
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.116
LosLOT-0118
Titel118.Wózek akumulatorowy do przewozu pacjentów
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.118
LosLOT-0120
Titel120.Zestaw do fototerapii
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.120
LosLOT-0124
Titel124.Zgrzewarki
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.124
LosLOT-0127
Titel127.Aparat USG przenośny
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.127
LosLOT-0128
Titel128.Aparat do OCT z funkcją Angio OCT
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.128
LosLOT-0129
Titel129.Respirator MRI
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.129
LosLOT-0131
Titel131.Aparat USG ABSolu
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.131
LosLOT-0135
Titel135.Funduskamera szerokokątna
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.135
LosLOT-0141
Titel141.Kardiomonitor z modułem kapnometrii
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.141
LosLOT-0146
Titel146.Pompa infuzyjna MRI
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.146
LosLOT-0147
Titel147.Kardiomonitor MRI
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.147
LosLOT-0150
Titel150.Generator Versator
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.150
LosLOT-0151
Titel151.Monitor głębokości znieczulenia
Interne KennungDZP-271-12/26 - cz.151