60528-2025 - Ergebnis
Niederlande – Bauarbeiten – Aanbesteding uitvoerende partijen Brede School Zeeheldenwijk-Urk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding uitvoerende partijen Brede School Zeeheldenwijk-Urk
Beschreibung: Met deze aanbestedingsprocedure is aanbesteder op zoek naar uitvoerende partijen. Aanbesteder kiest ervoor om de werkzaamheden voor het project door meerdere partijen (in nevenaanneming) te laten verrichten. In samenwerking tussen de partijen zal worden gewerkt aan het gewenste eindresultaat. De werkzaamheden voor de realisering zijn onderverdeeld in de volgende percelen: • Perceel 1: het uitvoeren van de bouwkundige werken alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen. • Perceel 2: het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties. • Perceel 3: het uitvoeren van de elektrotechnische installaties. 3800 m2 bruto vloeroppervlak
Interne Kennung: 1650603
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundig
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de elektrotechnische installaties.
Interne Kennung: 3