2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP województwa kujawsko-pomorskiego - 3szt. w ramach projektu "Bezpieczne Kujawy i Pomorze-zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek OSP"
Beschreibung: Dostawa ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek OSP województwa kujawsko – pomorskiego – 3 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „DOSTAWA CIĘŻKICH SAMOCHODÓW RATOWNICZO – GAŚNICZYCH DLA JEDNOSTEK OSP WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO – 3 SZTUKI” W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNE KUJAWY I POMORZE – ZAKUP SPRZĘTU I POJAZDÓW DLA JEDNOSTEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek OSP województwa kujawsko – pomorskiego – 3 sztuki w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.