2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynku regionalnej placówki opiekuńczo-terapeutycznej w Ignatkach osiedle wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę budynku regionalnej placówki opiekuńczo-terapeutycznej w Ignatkach osiedle wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji