See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń medycznych z zakresu hepatologii, chorób zakaźnych i chorób zakaźnych u dzieci dla osób objętych opieką zdrowotną w Przychodni Specjalistycznej WSSz im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest udzielanie świadczeń medycznych z zakresu hepatologii, chorób zakaźnych i chorób zakaźnych u dzieci dla osób objętych opieką zdrowotną w Przychodni Specjalistycznej WSSz im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
Interne Kennung: WSSz.NO.264.22.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Udzielanie świadczeń medycznych w Przychodni Specjalistycznej w siedzibie Zamawiającego, tj. udzielanie porad w zakresie hepatologii, chorób zakaźnych i chorób zakaźnych u dzieci, w ramach umów zawartych przez Przyjmującego zamówienie z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz porad udzielanych poza umową z NFZ (odpłatnych dla pacjenta)
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3