605309-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania ciągłej pełnosprawności aparatów RTG DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION i DR 600 przez okres 24 miesięcy - sprawa nr Z/49/PN/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania ciągłej pełnosprawności aparatów RTG DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION i DR 600 przez okres 24 miesięcy - sprawa nr Z/49/PN/26
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania ciągłej pełnosprawności aparatów RTG DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION i DR 600 przez okres 24 miesięcy zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na następujące zadania: Zadanie 1: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Revolution przez okres 24 miesięcy Zadanie 2: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Evolution przez okres 24 miesięcy Zadanie 3: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DR 600 przez okres 24 miesięcy zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, dwa lub wszystkie zadania. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungZ/49/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Revolution przez okres 24 miesięcy
BeschreibungZadanie 1: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Revolution przez okres 24 miesięcy zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Evolution przez okres 24 miesięcy
BeschreibungZadanie 2: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Evolution przez okres 24 miesięcy zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DR 600 przez okres 24 miesięcy
BeschreibungZadanie 3: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DR 600 przez okres 24 miesięcy zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 3