2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń i świadectw oraz ich dystrybucja do okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2027 i 2028 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zadanie I - Poddruki na 2027 r. - zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 2) Zadanie II - Poddruki na 2028 r. - wykonanie (w tym ewentualne dostosowanie projektów) poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej . 2. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania w ramach każdego z Zadań, określonych w ust. 1, z prawa opcji polegającej na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o dodatkową liczbę egzemplarzy poddruków, w przypadku zapotrzebowania wykraczającego poza zakres zamówienia podstawowego. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w trakcie realizacji umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nie wcześniej jednak niż po zrealizowaniu dostaw w zakresie zamówienia podstawowego w ramach danego Zadania. Maksymalny zakres opcji w ramach każdego Zadania nie przekroczy 60 000 sztuk łącznie poddruków: do 10.000 szt.zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty/ do 50.000 szt. świadectw dojrzałości /świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Prawo opcji może zostać zrealizowane poprzez jednorazowe zamówienie albo poprzez sukcesywne zamówienia składane przez Zamawiającego. Każdorazowe zamówienie w ramach prawa opcji nie wyniesie mniej niż 10 000 szt. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z całości lub z części z prawa opcji (wykonanie prawa opcji nie osiągnie maksymalnych założeń 60 000 szt. poddruków w ramach Zadania), Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie o wykonanie prawa opcji wobec Zamawiającego, w tym za utracone korzyści, na co Wykonawca wyraża nieodwołalną zgodę. W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o liczbę i rodzaj poddruków wg faktycznego zapotrzebowania. Termin dostarczenia poddruków w ramach prawa opcji (Zadanie I, Zadanie II) wynosi każdorazowo do 30 dni od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego dodatkowego zapotrzebowania 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1a i 1b do SWZ. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania czynności związanych z wytworzeniem poddruków przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy zgodnie z postanowieniami wzoru umowy i opisu przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku zobowiązania się przez Wykonawcę w złożonej ofercie do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i oddelegowania do realizacji przedmiotu umowy nowych/ej osób/y (niepełnosprawnej, bezrobotnej) Wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawia oświadczenie własne oraz zatrudnionych pracowników o zawarciu pomiędzy stronami w/w umowy. Z treści oświadczenia musi wynikać, że jedna z nowozatrudnionych osób posiada status osoby niepełnosprawnej, druga zaś posiadała bezpośrednio przed tym zatrudnieniem status osoby bezrobotnej.
Interne Kennung: CKE/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22420000 Papier mit Stempel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania w ramach każdego z Zadań (Zadanie I i Zadania II), z prawa opcji polegającej na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o dodatkową liczbę egzemplarzy poddruków, w przypadku zapotrzebowania wykraczającego poza zakres zamówienia podstawowego. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w trakcie realizacji umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nie wcześniej jednak niż po zrealizowaniu dostaw w zakresie zamówienia podstawowego w ramach danego Zadania. Maksymalny zakres opcji w ramach każdego Zadania nie przekroczy 60 000 sztuk łącznie poddruków: do 10.000 szt. zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty/ do 50.000 szt. świadectw dojrzałości/świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Prawo opcji może zostać zrealizowane poprzez jednorazowe zamówienie albo poprzez sukcesywne zamówienia składane przez Zamawiającego. Każdorazowe zamówienie w ramach prawa opcji nie wyniesie mniej niż 10000 szt. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z całości lub z części z prawa opcji (wykonanie prawa opcji nie osiągnie maksymalnych założeń 60 000 szt. poddruków w ramach Zadania), Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie o wykonanie prawa opcji wobec Zamawiającego, w tym za utracone korzyści, na co Wykonawca wyraża nieodwołalną zgodę. W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o liczbę i rodzaj poddruków wg faktycznego zapotrzebowania. Termin dostarczenia poddruków w ramach prawa opcji (Zadanie I, Zadanie II) wynosi każdorazowo do 30 dni od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego dodatkowego zapotrzebowania 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1a i 1b do SWZ.