2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji jednostki gazowej szczytowej OCGT Jaworzno w lokalizacji TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Jaworzno III”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji jednostki gazowej szczytowej OCGT Jaworzno w lokalizacji TAURON Wytwarzanie S.A. - Oddział Elektrownia Jaworzno III”. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/07868/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001