2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkplek- en netwerkbeheer
Beschreibung: De aanbesteding betreft het uitvoeren van het werkplek- en netwerkbeheer voor Collectie Overijssel. De opdrachtgever is voornemens de opdracht te gunnen aan één partij die de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan voor een periode van 3 jaar met een optionele verlenging van 1 jaar, tot een maximum van 4. Het betreft het beheren van circa 116 werkplekken en de netwerkomgeving. Zie voor de uitgebreide toelichting de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad
605314-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Werkplek- en netwerkbeheer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplek- en netwerkbeheer
Interne identificatiecode: 007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsleidraad