2. Verfahren
Verfahren
Titel: Broker Standaardsoftware en Gerelateerde Dienstverlening - gemeente Putten & gemeente Bunschoten
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding omvat de hieronder beschreven onderdelen, welke van toepassing zijn op beide percelen: (A) de inkoop, levering, beheer en onderhoud van Installed Base en Nieuwe Standaardsoftware; en (B) de aan (A) Gerelateerde Dienstverlening. Voor een uitgebreide omschrijving van de gevraagde scope en dienstverlening verwijst Aanbestedende Dienst naar de Aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Putten
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Bunschoten