2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst inspecties elektrotechnische installaties openbare ruimte
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het keuren en inspecteren van elektrotechnische installaties in de openbare ruimte. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van NEN3140-inspecties, het aanleveren van NEN3140-inspectierapporten; het aanleveren van de meetwaarden, het rapporteren van schades/gebreken/ tekortkomingen en advies voor herstel en het het uitvoeren en rapporteren van een oorzaakanalyse. Zie bestek
Interne Kennung: 2025SB684
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het keuren en inspecteren van elektrotechnische installaties in de openbare ruimte. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het uitvoeren van NEN3140-inspecties, het aanleveren van NEN3140-inspectierapporten; het aanleveren van de meetwaarden, het rapporteren van schades/gebreken/ tekortkomingen en advies voor herstel en het het uitvoeren en rapporteren van een oorzaakanalyse. Zie de beschrijving in het RAW bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties