605324-2026 - Auftragsänderung
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługa wywozu odpadów komunalnych z k. w. zlokalizowanych w rejonie działania 32 WOG Zamość oraz wyposażeniem w pojemniki do składowania w zakresie 13 części.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wywozu odpadów komunalnych z k. w. zlokalizowanych w rejonie działania 32 WOG Zamość oraz wyposażeniem w pojemniki do składowania w zakresie 13 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Usługa wywozu zmieszanych odpadów komunalnych, segregowanych odpadów komunalnych z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 32 WOG Zamość oraz wyposażeniem wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia kompleksów w pojemniki do składowania zmieszanych odpadów komunalnych, segregowanych odpadów w zakresie 13 części: Część nr 1 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Hrubieszów, Część nr 2 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Jawidz, Część nr 3 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Lublin, Część nr 4 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Zamość, m. Łabunie Reforma, Część nr 5 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Zamość, m. Sitaniec Wolica, Część nr 6 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Zamość, m. Zamość, Część nr 7 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Chełm, m. Włodawa, Część nr 8 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Chełm, m. Wola Uhruska, Część nr 9 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Chełm, m. Srebrzyszcze, Część nr 10 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Hrubieszów, m. Poturzyn, Część nr 11 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Lublin, m. Kraśnik. Część nr 12 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Lublin, m. Wólka Gościeradowska Część nr 13 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Hrubieszów, m. Honiatycze Nr sprawy: ZP /PN/20/2025 CPV – 90511000-2 – usługi wywozu odpadów OPIS PRZEDMIOTU STANOWI: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ (zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13) SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji, nie więcej niż do 100% łącznej wartości zamówienia podstawowego, w zakresie nieprzekraczającym zakresu usług określonych niniejszą umową określonych w załączniku do Umowy, co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 5 ust. 3 w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy. 4. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji powiadomi Wykonawcę na piśmie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego. 6. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 7. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp. 8. Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp Wykonawca świadczący usługę odbioru odpadów komunalnych powinien zatrudnić na podstawie umowy o pracę osoby bezpośrednio związane z realizacją umowy, czyli kierowcy i osoby odbierające odpady 9. Pozostałe warunki dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 3 - odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Lublin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Usługa wywozu zmieszanych odpadów komunalnych, segregowanych odpadów komunalnych z kompleksów wojskowych zlokalizowanych w rejonie działania 32 WOG Zamość oraz wyposażeniem wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia kompleksów w pojemniki do składowania zmieszanych odpadów komunalnych, segregowanych odpadów Część nr 3 – odbiór odpadów komunalnych z terenu SOI Lublin OPIS PRZEDMIOTU STANOWI: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ (zawiera opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr: 3) SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji, nie więcej niż do 100% łącznej wartości zamówienia podstawowego, w zakresie nieprzekraczającym zakresu usług określonych niniejszą umową określonych w załączniku do Umowy, co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 5 ust. 3 w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy. 4. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji powiadomi Wykonawcę na piśmie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego. 6. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 7. Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp. 8. Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp Wykonawca świadczący usługę odbioru odpadów komunalnych powinien zatrudnić na podstawie umowy o pracę osoby bezpośrednio związane z realizacją umowy, czyli kierowcy i osoby odbierające odpady 9. Pozostałe warunki dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungZP/PN/20/3/2025
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej Umowy z prawa opcji, nie więcej niż do 100% łącznej wartości zamówienia podstawowego, w zakresie nieprzekraczającym zakresu usług określonych niniejszą umową określonych w załączniku do Umowy, co niniejszym Wykonawca akceptuje, poprzez podpisanie Umowy. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 3. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 5 ust. 3 w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy. 4. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji powiadomi Wykonawcę na piśmie. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie według cen jednostkowych jak dla zamówienia