See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania, użytkowania ubocznego lasu oraz innych działów przewidzianych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2026.
Interne Kennung: NN.270.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77220000 Imprägnierung von Holz, 77231800 Führung von Waldbaumschulen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – leśnictwa: Studnica, Ziemsko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, melioracji wodnych, turystyki, utrzymania infrastruktury leśnej oraz pozostałych prac związanych z gospodarką leśną, transportu, gospodarki odpadami oraz innych działów przewidzianych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Drawsko w roku 2026.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77220000 Imprägnierung von Holz, 77231800 Führung von Waldbaumschulen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 90511300 Müllsammlung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystanie z prawa opcji. Poziom prawa opcji zostanie określony w dokumentacji zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – leśnictwa: Oleszno, Dzikowo, Łowicz
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – leśnictwa: Murzynka, Konotop
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – leśnictwa: Jałowcówka, Poźrzadło
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – leśnictwa: Pomierzyn, Suchowo
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – leśnictwa: Borowo, Jaworze, Głębokie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – leśnictwa: Czertyń, Ciemnik, Pełknica