2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestatiebestek onderhoud buitensportaccommodaties
Beschreibung: De Aanbestedende dienst zoekt één (1) aannemer die natuurgrasvelden gaat onderhouden gelegen op twaalf sportaccommodaties. De werkzaamheden worden integraal in handen gegeven van een aannemer en de gemeente zal zich beperken tot de rol van regievoerder. totaal 22 natuurgras sportvelden gelegen op 12 locaties
Interne Kennung: 2026-09/IBOR-PbObsa/MG01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien uitbreiding plaats vindt (bijvoorbeeld (een) nieuw(e) complex of veld op complex) word(t)/(en) aangelegd) dient de opdrachtnemer een aanbieding te doen aan de opdrachtgever om het betreffende object in opdracht te nemen binnen dit contract. Het uitgangspunt daarbij is dat de aanbieding uit moet gaan van een vergelijkbaar object in de aanneemsom.
605342-2026 - Competition
Netherlands – Sports fields maintenance services – Prestatiebestek onderhoud buitensportaccommodaties
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-09/IBOR-PbObsa/MG01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: