2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn.: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest generalne wykonawstwo w formule zaprojektuj i wybuduj Zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Program Funkcjonalno-użytkowy” oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.
Interne Kennung: EI/1104/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu na podstawie przepisów 70(1) -70(5) Kodeksu cywilnego. Postępowanie nie podlega przepisom ustawy Pzp. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wymaganiami określonymi w Zapytaniu ofertowym, Regulaminie oraz Podrozdział 3.2 Wytycznych, tj. w oparciu o Zasadę konkurencyjności.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren