2. Verfahren
Verfahren
Titel: GENT AC Kouterpoort Administratief Centrum Onderhoudscontract schoonmaak burelen Regie der Gebouwen voor 4 jaar, jaarlijks opzegbaar door de Aanbestedende overheid
Beschreibung: Onderhoudscontract schoonmaak burelen Regie der Gebouwen voor 4 jaar, jaarlijks opzegbaar door de Aanbestedende overheid
Interne Kennung: RDGB-VRW-2026-411342-107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RDGB-VRW-2026-411342-107 - 1
Interne Kennung: 1