See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego w tym rękawic nitrylowych oraz dzierżawa sprzętu urologicznego dla Bloku Operacyjnego Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach ujętych w pakietach w ilościach uzależnionych od bieżącego zapotrzebowania wynikającego z działalności leczniczej. W załączeniu wykaz produktów ( załącznik nr 5 do SWZ) w jednostkach miary i ilość przewidywanego zużycia w okresie 12 miesięcy. Dzierżawa sprzętu urologicznego na okres 24 miesięcy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku na Blok Operacyjny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Zestawy serwet do operacji
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Siatki i taśmy do leczenia zaburzeń statyki i wysiłkowego nietrzymania moczu
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Różne urządzenia i produkty medyczne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Rękawice nitrylowe
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Serweta nieprzemakalna
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Dzierżawa zestawu z videoskopem giętkim niesterylnym z jednostką sterującą z monitorem oraz koszem do przechowywania i sterylizacji
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Dzierżawa pompy irygacyjnej jednokomorowej