2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZW Christine : Bouwen van woonzorgcentrum Christine - Perceel 5: Sanitair en brandbestrijding
Beschreibung: Perceel 5 : Sanitair en brandbestrijding
Interne Kennung: Belfius-S1215/P5-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VZW Christine : Bouwen van woonzorgcentrum Christine - Perceel 5: sanitair en brandbestrijding
Beschreibung: De uit te voeren opdracht omvat: Perceel 5: Sanitair en brandbestrijding
Interne Kennung: 5