605386-2026 - Ergebnis
Ungarn – Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse – Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése II.
Beschreibung: Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése adásvételi szerződések keretében a Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete részére részajánlattétel lehetőségének biztosítása mellett: 1. rész: Szárazáru 2. rész: Zöldség-gyümölcs 3. rész: Cukrászsütemények Részletesen az adott rész „A közbeszerzés leírása” rovataiban és a műszaki leírásban (részletes ártáblázatban).
Vorherige Bekanntmachung: 542458-2026
Interne Kennung: EKR001518452026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kbt. Második rész XV. Fejezet 81. §-ban foglaltak szerint Valamennyi rész vonatkozásában: Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerinti legalacsonyabb ár értékelési szempontot alkalmazza, tekintve, hogy Ajánlatkérő igényeinek valamely konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő áru felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szárazáru
Beschreibung: Szárazáru beszerzése adásvételi szerződés keretében a Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete részére gazdálkodási irányítása alá tartozó iskola és óvoda intézmények számára. Összes éves mennyiség: 11 093,3 kg, 5735 db, 4999,8 liter, 570 csomag, 100 doboz A termékek és a teljes mennyiség részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentációban található. A szerződés teljesítése során a nyertes ajánlattevő feladata az áru leszállítása is a 6449 Mélykút, Szent László u. 19. szám alatti helyszínre heti 2 alkalommal 07:00-13:00 óra között. Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a terméktípusonként kiadott részletes ártáblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő - tekintettel a beszerzéssel kapcsolatos bizonytalansági tényezőkre - a Kbt. 58. § (1) bekezdésére tekintettel kiköti a mennyiségi eltérés lehetőségét. A mennyiségi eltérés mértéke - 15%. Részletesen a műszaki leírásban.
Interne Kennung: EKR001518452026/1
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő jogosult a felhívás „Közbeszerzés leírása” rovatában és a műszaki leírásban (részletes ártáblázatban) megjelölt mennyiségen (alapmennyiség) felül további legfeljebb + 15 % megrendelésére (opció), a részletes ártáblázatban rögzített egységárakon. Az opciós mennyiség felhasználására a szerződéses időszak alatt kerülhet sor. Az opciós mennyiség lehívására Ajánlatkérőnek egyoldalú, a nyertes ajánlattevőhöz intézett írásbeli nyilatkozatával (megrendelés) van lehetősége. Ajánlatkérő az alapmennyiségen felüli mennyiség (opció) lehívására nem köteles, azonban arra a szerződés időbeli hatálya (az alapmennyiség lehívását követően) alatt bármikor jogosult.
Los: LOT-0002
Titel: Zöldség – gyümölcs
Beschreibung: Zöldség és gyümölcs beszerzése adásvételi szerződés keretében a Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete részére gazdálkodási irányítása alá tartozó iskola és óvoda intézmények számára. Összes éves mennyiség: 22 480 kg, 15 500 db. A termékek és a teljes mennyiség részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentációban található. A szerződés teljesítése során a nyertes ajánlattevő feladata az áru leszállítása is a 6449 Mélykút, Szent László u. 19. szám alatti helyszínre heti 2 alkalommal 07:00-13:00 óra között. Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a terméktípusonként kiadott részletes ártáblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő - tekintettel a beszerzéssel kapcsolatos bizonytalansági tényezőkre - a Kbt. 58. § (1) bekezdésére tekintettel kiköti a mennyiségi eltérés lehetőségét. A mennyiségi eltérés mértéke - 15%. Részletesen a műszaki leírásban.
Interne Kennung: EKR001518452026/2
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Cukrászsütemények
Beschreibung: Cukrászsütemények beszerzése adásvételi szerződés keretében a Mélykút Város Önkormányzat Gazdasági - Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezete részére gazdálkodási irányítása alá tartozó iskola és óvoda intézmények számára. Összes éves mennyiség: 1530 db. A termékek és a teljes mennyiség részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentációban található. A szerződés teljesítése során a nyertes ajánlattevő feladata az áru leszállítása is a 6449 Mélykút, Szent László u. 19. szám alatti helyszínre heti 1 alkalommal, hétvégén 06:00-17:00 óra között. Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a terméktípusonként kiadott részletes ártáblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő - tekintettel a beszerzéssel kapcsolatos bizonytalansági tényezőkre - a Kbt. 58. § (1) bekezdésére tekintettel kiköti a mennyiségi eltérés lehetőségét. A mennyiségi eltérés mértéke - 15%. Részletesen a műszaki leírásban.
Interne Kennung: EKR001518452026/3
Haupteinstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren