2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia do utrzymania infrastruktury technicznej Gminy Lubartów
Interne Kennung: ZP.271.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 16700000 Traktoren, 34136100 Leichtlastwagen, 34144220 Abschleppwagen, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte, 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 34921100 Straßenkehrmaschinen, 43312400 Straßenwalzen, 43313100 Schneepflüge, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen, 16311000 Rasenmäher
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia do utrzymania infrastruktury technicznej Gminy Lubartów. 4.2. Inwestycja dotyczy zakupu wyposażenia niezbędnego do utrzymania infrastruktury wodno-kanalizacyjnej i drogowej na terenie Gminy Lubartów. W ramach zadania zakupiony zostanie: 1) samochód ssąco-płuczący do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, 2) ciągnik rolniczy z osprzętem, 3) samochód brygadowy, 4) samochód serwisowy służb wodociągowo-kanalizacyjnych, 5) myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody, 6) przyczepa do transportu wody pitnej. 4.3. Dostawa urządzeń na koszt Wykonawcy do Zamawiającego, miejsce dostawy: Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych w Lubartowie, Skrobów-Kolonia 104, 21-100 Lubartów. 4.4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca: 1) dostarczy fabrycznie nowy sprzęt, 2) dokona rozruchu technologicznego przedmiotu umowy w obecności przedstawicieli Zamawiającego, 3) przeszkoli co najmniej 3 pracowników Zamawiającego w zakresie zasad użytkowania, obsługi konserwacji i eksploatacji dostarczonego przedmiotu umowy, szkolenie zostanie potwierdzone zaświadczeniem. 4) dostarczy niezbędny opis techniczny (w języku polskim), 5) dostarczy wraz z zamówieniem wymaganą do obsługi instrukcję w języku polskim oraz komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji sprzętu, 4.5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 16700000 Traktoren, 34136100 Leichtlastwagen, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte, 42924740 Hochdruck-Reinigungsgeräte, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34223300 Anhänger, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 34921100 Straßenkehrmaschinen, 43312400 Straßenwalzen, 43313100 Schneepflüge, 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen, 16310000 Mäher, 34144220 Abschleppwagen